obchod@rockstonecz.cz

+420 732 721 816

ZEOLIT

„Jedinečný kámen současnosti“

Zeolit je naprosto jedinečný vulkanický minerál a jeho popularita ve světě každým dnem stoupá. Existuje asi 130 druhů zeolitů, ale pouze 50 z nich je přírodních, tedy netoxických a s těmi nejkvalitnějšími účinky. A právě takový Zeolit Vám zde nabízíme: Zeolit přírodní – Klinoptilolit, velmi vysoké kvality.

Proč právě Zeolit?

Zeolit můžeme právem nazvat „jedinečným kamenem současnosti“, neboť díky jeho unikátní krystalové struktuře ohromuje svět širokou škálou účinků potřebných pro tak aktuální problémy dneška. A to pro přírodu i člověka.

V zemědělství je např. schopen: revitalizovat půdu, podpořit klíčivost, růst a kvalitu rostlin, zlepšit zdravotní stav zvířat a zvýšit jejich váhový přírůstek, dokonale kultivovat trávník, kypřit půdu, čistit a zadržet vodu a mnoho dalšího. Přispívá tedy ke zvýšení zemědělské produkce (kvalitou a kvantitou)  a zároveň ke zlepšení životního prostředí. A to vše bez chemie…

Zeolit = Dokonalý filtr

V současnosti se stále více vyskytuje problém se znečištěním vod a ovzduší. Právě základní vlastností zeolitů je jejich schopnost absorbovat molekuly plynů, těžkých kovů, alergenů, škodlivých toxinů a radioaktivity. Zeolit tak působí jako dokonalý filtr, který v sobě udrží škodlivé látky. Je to síto poskytující možnost rozdělit různé směsi na jednotlivé složky. Je to houbička s vodou a živinami, která je schopná živit půdu celá léta.

Čistá voda

Dokáže čistit studny, jezírka, rybníky i odpadní potrubí. Toto věděli  již před 800 lety staří Římané, kteří právě Zeolit využívali ve svých systémech vodních potrubí a k čištění pitné vody.

Zeolit je v současnosti světovou jedničkou ve filtraci bazénové vody.

Podpora zdraví

Zeolit se také úspěšně používá v medicíně. Jako jeden z mála záporně nabitých minerálů vyskytujících se volně v přírodě, funugje jako magnet přitahující kladné nabité, pro tělo nebezpečné toxiny. Váže je na sebe, aby je následně bezpečně vyloučil z těla. Používá se tedy jako podpora účinnosti léčby v řadě chorob.

Dokonalá investice

Dále se Zeolit hojně používá v průmyslu a stavebnictví. A na své další využití Zeolit ještě čeká. Stále přibývá možností, jak Zeolit využívat. Jeho rozsah účinků je tak velký a právem tedy může být nazýván „jedinečný kámen současnosti“.

Znáte snad jiný kámen, který by toto vše uměl…?

Nákup Zeolitu je dokonalá investice do Vaší budoucnosti!

Neváhejte a nakupte u nás kvalitní, přírodní Zeolit Clinoptilolite