obchod@rockstonecz.cz

+420 732 721 816

V tradiční čínské medicíně se zeolit využívá již více než 800 let. Staří Římané ho využívali v svých systémech vodních potrubí na čištění pitné vody.

Zeolit absorbuje volné radikály, toxiny, radioaktivitu, těžké kovy a jiné škodliviny a šetrným způsobem jejich vyplavuje z těla. Aktivizuje imunitní systém, příznivě ovlivňuje strukturu a stavbu kostí.

Odstraňuje překyselení žaludku, žaludeční vředy, zkracuje čas rekonvalescence po operacích, zefektivňuje léčbu kloubů, pomáhá při průjmových onemocněních.

V některých evropských zemích přírodní zeolit používají jako antibakteriální a antivirovou ochranu ve ventilačních systémech v nemocnicích, výzkumných laboratořích, v klimatizacích letadel a vlaků. Vynikající výsledky byly zaznamenány i při kožních druzích rakoviny.

V Americe, Kanadě, Japonsku, Rusku, na Thaiwanu a v Austrálii se zeolity používají k vnitřnímu i vnějšímu užití. Používání tohoto výrobků je v EU možné pouze zevně a to většinou jako surovina pro přidání do různých krémů, ke zmírnění nebo odstranění akné, nebo jako detoxikační koupel.

Comments are closed.